Logowanie 14 dni próby

Autorskie narzędzia hostingowe

Miło jest nam poinformować, że jako nieliczni w Polsce posiadamy zestaw wielu dodatkowych narzędzi które głównie ułatwiają pracę i pomagają użytkownikom zajmującym się SEO oraz jako jedyni w Polsce posiadamy je wszystkie w naszej ofercie.

Repozytoria Subversion (SVN)

Podstawą każdego programisty jest SVN - system kontroli wersji dzięki któremu podczas pracy nad danym projektem / plikami mamy możliwość przywrócenia stanu z przed kilku dni czy tygodni. Wiemy co i kiedy było zmienione oraz możemy się dzielić i udostępniać nasze repozytorium innym. W odróżnieniu od zwykłych mechanizmów tworzenia kopii zapasowych (tzw. backupów), systemy kontroli wersji oferują znacznie większą funkcjonalność: możliwość odzyskania dowolnej wcześniejszej wersji danego pliku źródłowego, czy możliwość tworzenia gałęzi kodu i późniejszego ich łączenia. Bez takich mechanizmów praca nad rozbudowanymi projektami programistycznymi byłaby po prostu niemożliwa. Z nami śledzenie zmian w kodzie staje się o wiele prostsze.

Narzędzie w panelu DirectAdmin:

SVN

Masowe dodawanie domen

Teraz nie trzeba tracić czasu na żmudne dodawanie domen do panelu, jeśli jest ich dość sporo to każdy wie ile może to pochłonąć cennego czasu. U nas wystarczy wkleić listę domen i zrobić sobie kawę, po zaparzeniu domeny będą już dostępne w panelu.

Narzędzie w panelu DirectAdmin:

Masowe dodawanie domen

Zmiana katalogu domeny

Jest to możliwość ustawienia katalogu domowego dla domeny (lub dla wszystkich domen) według własnych potrzeb co nie jest domyślnie dostępne w panelu DirectAdmin. Funkcjonalność ta przydaje się bardzo jeśli przenosimy swoje strony z innych serwerów gdzie była inna konfiguracja dla podpiętych domen do serwera. Teraz nie trzeba przenosić plików w odpowiednią strukturę, a wystarczy przypisać odpowiedni katalog dla domeny. Zmianę katalogu możemy dokonać masowo dla wszystkich domen jeśli one mają korzystać z jednego, wybranego katalogu lub pojedynczo dla każdej domeny. W każdej chwili można przywrócić domyślne ustawienia wczytywania strony ze struktury naszego panelu.

Narzędzie w panelu DirectAdmin:

Zmiana katalogu domeny

Wildcard dla domen

Narzędzie to polega na samodzielnym przypisaniu ustawień wildcard dla domeny - wpisy w serwerze WWW oraz w DNS.

Narzędzie w panelu DirectAdmin:

Wildcard dla domen

Monitoring fraz dla domen w Google

Jak sama nazwa wskazuje narzędzie daje możliwość dodawania fraz które chcemy monitorować dla danej domeny, nowe wyniki są uzupełniane co 24 godziny i przedstawione są w tabeli z 14 ostatnich dni. Limit na liczbę monitorowanych fraz i domen jest ustawiony według wykupionego pakietu.

Narzędzie w panelu DirectAdmin:

Monitoring Google